İçeriğe geç

Anneler Günü Mesajları ve Sözleri

  Yaklaşan anneler gününde annenizin gününü kutlayabileceğiniz en güzel anneler günü mesajları ve anneler günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel anneler günü sözleri ve mesajları.

  Gülüşünde güneşi gözlerinde masallarda ki çiçek bahçelerini saklayan güzel kadın.! Sen hayat yolculuğumda ki en beyaz ışıksın. Anneler günün kutlu olsun.

  Yalnızca doğurduğunu değil doğurmadığını da bağrına basan,kucaklayan sonsuz sevgiyle sarıp sarmalayan kadınlarımızın da Anneler günü kutlu olsun.

  Yarınların, huzurlu bir dünyanın, yetişen nesillerin sevgiye açılan en güzel kapısı anne merhametinden geçer. Sonsuz sevgisini yüreklerimize serpiştiren annelerin günü kutlu mutlu olsun.

  Daha dünyaya gelmeden benimle ilgilenen geceleri hasta olunca başımda bekleyen bana birşey olmasın diye uyku nedir bilmeyen beni karşılıksız seven güzel kadın Anneler günün kutlu olsun.

  Bir çiçek aldım elime koştum geldim Anne evine sonra baktım en güzel çiçeğe seslendim Annem diye Anneler günün kutlu olsun.

  İlk adımda yanım da olan elimi tutup beni koşturan bütün bildiğini bana öğreten ilk söylediğim kelimeydin sen Anne. Anneler günün kutlu olsun güzel annem.

  Hayatını bize adayan biz iyi olalım diye tüm ömrünü harcayan saçımızın bir tek teli için dünyayı yalansın sen Anneler günün kutlu olsun annem.

  Varlığınla cesaret veren, bizimle gülen bizimle ağlayan her zaman yanımızda olan kadındır anne. Anneler günün kutlu olsun annem.

  Şevkatlisin, bizi en çok sevensin, elimize bir diken batsa bizden çok sen incinirsin bizim en değerlimizsin. Anneler günün kutlu olsun annecim.

  Gökgürültüsünden korkunca beni sarıp sarmalayan, gece karanlığımı aydınlatan elimi hiç bırakmayan annem. Anneler günün kutlu olsun annem.

  Beklentisiz sevilmenin en güzel adıdır anne.Kuşlardan kelebeklere evrende ki tüm canlılara gösterilen sonsuz sevginin en diri halidir.ömrünü yavrularına adayan emekçinin adıdır Anne. Gününüz gönlünüz gibi aydınlık olsun.

  365 günün hepsi senin olsun bugün her şey gönlünce olsun. Anneler günün kutlu olsun.

  Canım annem, yüreğimin en nadide köşesi her zaman senindir. Anneler günün kutlu olsun.

  Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Yıllarca yanımda oldun nice yıllar daha da olursun inşallah. Seni çok seviyorum, ellerinden öpüyorum.

  Sadece yılın bir günü değil benim için her gün anneler günü. Anneciğim sıcacık sevginle büyüttün beni bugünlere getirdin. Sana müteşekkirim anneler günün kutlu olsun.

  Annem benim. Var mı senin gibisi. Benim için yaptığın her şey, katlandığın tüm cefalar için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

  Anne sevgisi gibi yoktur. Anneciğim sen beni karşılıksız sevdin, büyüttün, yetiştirdin. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Ellerinden öper Anneler gününü kutlarım.

  Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM.

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

  Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

  Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

  Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

  Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

  Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

  Her şeye değer senin sonsuz sevgin Annem аnnem Seni çok аrıyorum Çok özledim Anneler günün kutlu olsun biricik meleğimAnneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çok severim.Sınırsız bir sеvgi, anlatılmaz bir sеvgiylе bеni sеvеn annеm, sana layık olmak için yaşıyorum. Annеlеr günün kutlu olsun.Sеn varkеn bеn yoktum. Sеn açkеn bеn toktum. Şimdi dе, sonra da başımın tacı annеm. Sеni hеp sеvеcеğim bеnim canım annеm.Sınırsız bir sеvgi, аnlаtılmаz bir sеvgiylе bеni sеvеn аnnеm, sаnа lаyık olmаk için yаşıyorum. Annеlеr günün kutlu olsun.Annеsindеn dayak yеdiği haldе, yinе “annе” diyе ağlayan bir çocuktur aşk. Bizе bu aşkı yaşatan tüm annеlеrimizе sеvgilеrlе.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir