İçeriğe geç

Kırık Kalp Sözleri ve Mesajları

  Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel kırık kalp sözleri ve kırık kalp mesajlarını bulabilirsiniz. Sizler de kırık kalp ile ilgili bildiğiniz sözleri ve mesajları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Kırık kalbimi önemsemediğin gün anladım artık beni sevmediğini. Üstüne sen kırmaya başladın durmadan kalbimi. Şimdi dünyanın en ağır yükü var omuzlarında, kırık bir kalbin yükü. Bu yükle ne sen mutlu olursun ne de ben. Kalbimiz bir olsun dedim ama tek parça kalple kalmayı bile beceremedim. Elveda sevgilim.

  Yüreğimde kıyametler koparken bile yüreğimdekini dilime getiremedim ben. Sana olan sevgimden hep sessiz kaldım. Sen kırılma diye hep kendi içime attım. Ama sessiz çığlıklarım artık kulaklarımı sağır ediyor. Bu aşkı iki kişilik yaşamaktan bıktım. Elveda sevgilim. Kırdığın bu kalpte bir ömür baş köşede olacaksın ama asla yanımda olmayacaksın.

  Ey dost kimseyi kırma bu hayatta. Beden dediğin bir araba yükü kaldırır da kalp dediğin tüy kadar kırıklığı kaldıramaz.

  Bu zamana kadar hep gürültülüydü sana gelişlerim. Ama şimdi çok sessizim. Anladım ki kalbim kızgınken hala umut varmış. Şimdi kalbim çok sessiz, umuda dair tek nefes yok. Keşke kızgınlıklarımla kalabilseydim de kırgınlıklarımla veda etmek zorunda kalmasaydım sana…

  En ummadığım anda kardeş dediğim sen kırdın kalbimi. Hıçkıra hıçkıra ağlattın, kopartırcasına söküp attın yüreğimdeki seni. Yarı yolda bırakışını da kalbimi kanatışını da bir ömür unutmam. Bir gün kalbin kırıldığında adımı anarsan gözümün ucuyla bile dönüp sana bakmam.

  İnsanın tek kırılan yeri kalbi değilmiş. Hayalleri de kırılırmış insanın, umutları da kırılırmış… Öyle ki tüm iyilerim kırgın sana, seninle birlikte tüm dünyaya. Sen kırdığın kalbin bile hesabını veremezken bunca güzelliği yok edişinin hesabını nasıl vereceksin?

  Kırdığın bu kalp cam kırığı kadar keskin bir halde şimdi. Yalnızca seni değil tüm insanları incitebilecek kadar deli. Sussam içimdekiler acıtıyor canımı, konuşsam sözlerim yıkıyor etrafımı. Sen yalnızca beni değil, benimle birlikte tüm sevdiklerimi, tüm insanlığımı da kırdın. Dilerim ki senin de iyiye olan tüm inancın yıkılsın.

  Gülümseme sebebim diyerek başladığım yolda gözyaşlarımın sebebi haline geldin. Kırılan kalbimi hep kendim tamir ettim sana geri verdim. Şimdi ne sen ne de senin yalan sözlerin yetmez bu kalbi onarmaya. Sen kendi dünyanda kendi kurallarınla oyna. Ben ve kalbim senin gibilerin olmadığı bir dünya kurmaya gidiyoruz.

  Kırık Kalp ile ilgili Sözler

  İkimiz de üzgün ikimiz de kırgınız. Haklı olmanın en anlamsız tarafındayız.

  Kalbim kırıldığında nasıl da üzülmüş, neden ben diye defalarca sormuştum. Senin bir kalbi kırabileceğine inanmamış hatayı bile kendimde bulmuştum. Şimdi anlıyorum, sen hak etmediğin kalbimden çıktın, belki biraz kırdın ama çıkman için kırman gerekmiş. Ben bu acıya katlanırım ama sen kendine kalıcı bir kalp bulamayacak olman gerçeğine katlanabilir misin bilmiyorum…

  Hayatta bazen aldıklarımızın karşılığı olarak vermemiz gereken şeyler vardır. Senin kalbimi kırman benden aldığın en değerli şeydi. Ama karşılığında daha çok akla ve daha sağlam bir duruşa sahip oldum. Şimdi benden bir şey almadan bana sevgisini sunabilenlerle daha mutluyum.

  Dil yarası belki de geri döndürülemeyen en derin yaralardandır. Seninle en açık şekilde konuştuğum zamanlarda bile kelimelerimi hep en naif halinde seçtim ben. Sen benim bu hayatta kırmayı bırak, gözünde hüzne bile dayanamadığımsın. Kırık kalpler yığınında bizim adımız asla olmasın.

  Affetsem de eskisi gibi onarabilir miyim kalbimi bilmiyorum. Senden vazgeçmedim belki ama her geçen gün kendimden vazgeçiyorum.

  Üç beş kelimeye sığdırmayı başardın kalbimi kıracak her şeyi. Şimdi günlerdir şiirlerde, şarkılarda buluyorum kendimi. Sen bu saatten sonra destan da yazsan tüm güzellikleri heybene de katsan ben de sana verecek kadar sağlam bir kalp kalmadı.

  Öyle sayfalar dolusu anlatmaya gerek duymaz kırık kalpler kendilerini. Hiç, iyi, peki gibi kısacık kelimelere sığdırırlar bir dünya kırgınlığı ve onları anlamayan insanlar için kelimelerini bile harcamazlar.

  Bu dünyada en çok korkulması gereken kırılan bir kalple bir gün mutlaka karşılaşılacağı gerçeğidir. Aradan geçen zaman kırılanı iyi etmeye yararken o kalbi kırana huzur vermeyecektir.

  Kırık kalplerin çaresi yok zannedilir ancak çare sevgi ve sabırda gizlidir. Kalbi kırılmış olanlardan vazgeçmeden önce yeteri kadar sevgi ve sabır gösterdiğinizden emin olun. Zaman sevgi ve sabrı en iyi ilaç yapacaktır.

  Kaç kere kırıldı kalbim bilmiyorum. Kaç kere kırılan yerini yara bandı misali kapadığını hatırlamıyorum. Ama artık yetmiyor, yara bandım olsan da bu yara bantla geçmeyecek kadar büyüyor. O yüzden artık sessiz kalamıyorum, sensiz kalıyorum.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir