İçeriğe geç

Oğluma Yeni Yıl Yılbaşı Tebrik Mesajları ve Sözleri

  2021 yılına girerken oğlunuza gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl mesajlarını sizler için derledik. Sizler de bildiğiniz en güzel oğluma yeni yıl sözleri ve oğluma yılbaşı mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilir sayfamızı geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

  Canım oğlum yeni yılınız kutlu olsun. Sevdiklerinizle beraber nice mutlu seneler sizin olsun.

  Nice mutlu yılların olsun canım oğlum. Sağlık, mutluluk, başarı hep seninle olsun. Mutlu yıllar.

  İnsan evladına olan sevgisinde karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum. Yeni yılın kutlu olsun.

  Hayatını dileğin gibi yaşaman ve her zaman mutlu olman dileğiyle seni sevgiyle, muhabbetle öpüyorum aslan oğlum. Yeni yılınız kutlu olsun oğlum.

  Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin. Mutlu yıllar oğlum.

  Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır. Mutlu yıllar.

  Meğer canda, cananda yalanmış bir evladın hiç onların yerine konmazmış. 2021 yılında sağlık, mutluluk, başarı senin olsun oğlum.

  Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin. Yeni yılda tüm güzellikler senin olsun. Mutlu yıllar.

  Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim. Huzurlu, mutlu, sağlıklı yıllar.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir