İçeriğe geç

Öğretmene Günaydın Mesajları ve Sözleri

  Öğretmeninize gönderebileceğiniz en güzel ve günler öğretmene günaydın sözleri ve mesajları. Sayfamızda öğretmeninize gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajını seçerek öğretmeninizle paylaşabilirsiniz.

  Bana hayatı öğreten, ayaklarımın üstünde durmamı sağlayan, duruşunuzla, karakterinizle örnek aldığım insan canım öğretmenim. En güzel sabahlar sizin olsun. Günaydın.

  Günaydın öğretmenim bugün sizin gününüz Türkiye sizinle eğitime devam ediyor.

  Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Günaydın canım öğretmenim.

  Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. Günaydın öğretmenim.

  Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim. Günaydın öğretmenim.

  Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Günaydın.

  Atatürk çocuklarıyız, bizlere güven, Atatürk’ün yolu yolumuz diyen, sönmeyecek bu meşale ebediyen, günaydın canım öğretmenim.

  Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Günaydın canım öğretmenim.

  Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman, şevkat elini her yere uzatan, en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır. Günaydın biricik öğretmenim.

  Günaydın canım öğretmenim. Bugün sizden aldığımız eğitimle ve bilgi ile sizlerin ışığını gelecek nesillere taşıyoruz. İyi ki benim öğretmenim oldunuz.

  Gülümseyerek uyandığınız bu günün sonunda da gülümsemeniz dileğiyle, günaydın öğretmenim.

  Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin. Günaydın öğretmenim.

  Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız benim aklımda öğretmenim. Günaydın canım öğretmenim.

  Canım öğretmenim bende senin gibi iyi kalpli bir öğretmen olacağım. Senin bizler için yaptıklarını bende kendi öğrencilerime yapacağım. Günaydın öğretmenim.

  Öğretmene En Güzel Günaydın Mesajı

  Bazı dersler vardı; Allah’ım hiç bitmesin dediğimiz, o derslerin gelmesini dört gözle beklediğimiz ve o dersi anlatan siz değerli öğretmenimizin hiç gitmesin diye dua ettiğimiz, günaydın öğretmenim.

  Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler. Günaydın öğretmenim.

  Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan günaydın canım öğretmenim.

  İyi ki varsınız ve iyi ki benim öğretmenimsiniz. Günaydın biricik öğretmenim.

  Anne şefkatinden ve sıcaklığından sonraki ilk durak öğretmendir. Günaydın canım öğretmenim.

  Beni bugünüme getiren canım öğretmenim. En güzel günlerini en güzel sabahların sizin olması dileğimle. Günaydın.

  Öğretmenler sevginin ve saygının getirdiği eğitimi biz geleceğin nesli olarak aktarmaktan sorumlu olan kişilerdir. Yaptıkları fedakarlıklar sayesinde geleceğin cumhurbaşkanı ve başbakanlarını yetiştiriyorlar. Günaydın canım öğretmenim.

  En güzel sabahların sizin olması dileğimle. Günaydın öğretmenim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir