İçeriğe geç

Resimli 24 Kasım Öğretmenler Günü Tebrik Mesajları ve Sözleri

  24 Kasım Öğretmenler günü için hazırladığımız en güzel resimli öğretmenler günü kutlama mesajları ve sözleri ile, öğretmenler günü tebrik kartlarını ve mesajlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Sayfamızda bulunun resimli 24 kasım mesajlarını sosyal medyanızda paylaşabilir, dilerseniz resimli kutlama mesajlarımı öğretmeninize göndererek öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.

  Öğretmenler günün kutlu olsun canım öğretmenim.

  İyi ki benim öğretmenimsiniz ve iyi ki bende sizin öğrencinizim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim.

  Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

  24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun Öğretmenim.

  Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukat, doktor, hakim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Etrafımızı aydınlatarak, karanlıklara meydan okuyan siz değerli öğretmenimin ellerinden öperim.

  Yaptığın hiç bir şeyi unutmadık öğretmenim. 24 Kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir